Jak stworzyć własną kartkę urodzinową dla męża?

Jak stworzyć własną kartkę urodzinową dla męża?

Twój ukochany w najbliższym czasie obchodzi urodziny i chciałabyś do głównego prezentu dołączyć również własnoręcznie wykonaną kartkę? Będzie to z pewnością wspaniała niespodzianka, która wywoła na twarzy twojego męża prawdziwą radość! Jak jednak wykonać taką kartkę i od czego zacząć? Podpowiadamy!

Zbierz odpowiednie materiały

Do przygotowania urodzinowej kartki dla swojego partnera będziesz oczywiście potrzebować odpowiednich materiałów. Co konkretnie powinnaś zakupić? Podstawą jest papier o dostosowanej gramaturze i wykończeniu. Ponadto przydadzą ci się kolorowe pisaki, naklejki, koraliki, brokat czy inne elementy dekoracyjne. Aby znaleźć produkty najlepszej jakości, najlepiej sprawdzić asortyment oferowany przez specjalne sklepy plastyczne. Nie zapomnij również o estetycznej wstążce, dobrym kleju, nożyczkach czy dziurkaczu. Do własnoręcznego stworzenia kartki możesz użyć tak naprawdę wszystkiego, co uznasz za stosowne!

Znajdź i wydrukuj zdjęcie męża

Aby przygotowywana przez ciebie kartka urodzinowa była idealną niespodzianką dla jubilata, koniecznie dołącz do niej zdjęcie swojego męża. Najlepiej znajdź takie, które ma w sobie coś charakterystycznego lub kojarzy wam się z dobrymi chwilami. Oczywiście możesz dołączyć wasze wspólne zdjęcie, choć rekomendujemy to pierwsze rozwiązanie. Zdjęcie wydrukujesz samodzielnie w domu, o ile oczywiście posiadasz drukarkę, odpowiedni papier i dobrej jakości tusz lub specjalne farby pantone. Aby dodać humoru do urodzinowej kartki, możesz również postawić na zabawny fotomontaż!

Daj się ponieść fantazji!

Tworząc urodzinową kartkę dla swojego partnera, nie musisz trzymać się sztywnych ramach estetyki czy konwenansów. Daj się ponieść swojej wyobraźni! Twój mąż z całą pewnością to doceni, a jeśli dodatkowo uda ci się go rozbawić, to możesz przypisać sobie nie lada sukces! Nie szukam zatem zbyt wielu inspiracji w sieci, lecz po prostu zastanów się, co chciałabyś przekazać swojemu ukochanemu za pomocą tego drobnego gestu. Nie zapomnij również o życzeniach, które oczywiście napisz własnoręcznie. Dobrym pomysłem będzie np. ułożenie krótkiej rymowanki, która będzie opisywała twojego męża. Nie kopiuj gotowych życzeń z internetu, ponieważ nie będzie to spójna z całą inicjatywą. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz przygotować nawet specjalny album do scrapbookingu i na każdej ze stron umieścić coś charakterystycznego dla waszego związku lub wspólne wspomnienie! To co prawda dość czasochłonny podarunek, ale stanie się wspaniałą pamiątką na wiele lat.