Czym zaskoczyć gości weselnych?

Czym zaskoczyć gości weselnych?

Organizujesz swoje własne wesele i zastanawiasz się, w jaki sposób zaskoczyć gości? Możliwości masz naprawdę wiele! W naszym dzisiejszym artykule zaprezentujemy ci kilka konkretnych pomysłów, dzięki którym sprawisz swoim weselnym gością miłą i wesołą niespodziankę. Sprawdź, na co warto postawić!

Zdrapki dla gości weselnych

Czy wiesz, czym są specjalne zdrapki dla gości? To klasyczne zdrapki, które jednak kryją niezwykłe informacje. Każda zdrapka to bowiem inne zadanie, które dany gość musi wykonać podczas trwania wesela. Jeśli to zrobi, otrzymuje punkt. Następnie poszczególni goście mogą łączyć się w grupy, dzięki czemu wspólnie posiadają więcej punktów. Grupa, która zbierze ich najwięcej, oczywiście otrzymuje specjalną nagrodę. Tego typu zdrapki możesz zamówić w sieci lub wykonać je w pełni samodzielnie, np. przy użyciu popularnego stylu o nazwie scrapbooking.

Specjalne upominki

Zdecydowanie najpopularniejszą formą zaskoczenia gości weselnych, jest przygotowanie specjalnie dla nich dedykowanych upominków. Najczęściej mają one formę zabawnych drobiazgów, które umieszczane są obok winietek poszczególnych osób. Są to również swego rodzaju podziekowania dla gości weselnych, za sprawą których możesz w prosty sposób przekazać zaproszonym osobom, jaką radość sprawili ci przybywając na uroczystość. Na co konkretnie warto postawić? Takie upominki to najczęściej zdobione magnesy z imionami nowożeńców, słoiczki z miodem, świece czy personalizowane czekoladki. Wybierz to, co najbardziej wpisuje się w twoje preferencje oraz klimat całego przyjęcia!

Specjalny regulamin wesela

W ostatnim czasie niezwykle popularną formą zaskoczenia gości weselnych stały się specjalne regulaminy wesela, które mają formę specjalnej kartki umieszczanej na stole, przy każdej parze. Regulamin w żartobliwy sposób określa wszystkie zasady, które panują podczas przyjęcia. Oczywiście wszystko traktowane jest z dużym dystansem i przymrużeniem oka. W jaki sposób wykonać podobny regulamin? Możesz zamówić go w sieci, ponieważ wielu ślubnych usługodawców oferuje gotowe karty, a wybór jest naprawdę szeroki. Alternatywą dla tego rozwiązania jest własnoręczne wykonanie regulaminu wesela. W tym celu odwiedź pobliski sklep plastyczny i kup kilka sztuk twardego, ozdobnego papieru. Przyda ci się również kilka weselnych naklejek lub stempelków oraz markery, za pomocą których w ozdobny sposób wypiszesz wszystkie punkty waszego regulaminu! To niezwykle kreatywna forma, która z całą pewnością zostanie doceniona przez gości weselnych.